johncons

Nød- og rettighetsblogg.

søndag 3. mars 2013

Mer fra Posegodt

mer fra posegodt
Erik Ribsskog kl. 23:59
Del

Kanskje det var derfor at søstera mi, (Pia), og jeg, så Anette Bøe, på flyplassen i Basel, sommeren 1987, (kledd i en treningstrikot-bukse, (var det vel), som søstera mi syntes at så horete ut, (må det vel ha vært)), fordi at lillesøstera hennes studerte i Sveits

lillesøster anette bøe

http://no.wikipedia.org/wiki/Birgitte_B%C3%B8e

PS.

Jeg så på StatCounter at noen søkte på at søstera til Anette Bøe var død, så det var derfor jeg begynte å søke på Google nå:

søstera bøe dø
Erik Ribsskog kl. 18:19
Del

Jeg skrev på Berger I.L. sin Facebook-gruppe

berger il sin facebook gruppe

http://www.facebook.com/BergerIl
Erik Ribsskog kl. 04:07
Del
‹
›
Startsiden
Vis nettversjon

Om meg

Bildet mitt
Erik Ribsskog
Overhørte på Rimi Bjørndal, (jeg jobbet som butikksjef/leder i ti år, i mange forskjellige butikker), i 2003, at jeg var forfulgt av 'mafian', mm. Har etter dette ikke fått rettighetene mine, i mange saker. Blogger derfor om problemer med å få rettigheter, mm. Mine memoarer, (Min Bok 1-10), kan også finnes på johncons-blogg, (se: 'Etiketter'). Jeg blogger også om slektsforskning, (etter at min danskfødte mormor, som var etter adelige/kongelige, døde i 2009). Har også vært såvidt innom Høyre/Unge Høyre, i sin tid. Har også studert informasjonsbehandling/IT/Computing, (på NHI, HiO IU og University of Sunderland). Har også bakgrunn fra handel og kontor, (grunnkurs, økonomi med markedsføring og data). Er/var også i Heimevernet, (etter at jeg ble overført dit, etter førstegangstjeneste i infanteriet, (og en rep-øvelse i mob-hæren), i forbindelse med omorganiseringer, i Forsvaret, etter den kalde krigen). Blir også utsatt for mye nettmobbing, mm. johncons-blogg, (og mine memoarer og nettbutikk), er kjent fra TV-programmet Tweet4Tweet, i 2012, (selv om jeg måtte klage, for programmet var veldig useriøst/nedlatende, mm.).
Vis hele profilen min
Drevet av Blogger.