johncons

Nød- og rettighetsblogg.

torsdag 1. desember 2016

Min stesøster Christell, merker visst overgangsalderen så fælt, at hu har fått brannvesenet, til å undersøke fyringsanlegget. Noe sånt

stesøster merker overgangsalder

http://drbv.no/om_oss/postlister_/september/content/text_969f52b5-133f-4399-8703-e407f6ee6eec/1475495772006/_20160908.pdf
Erik Ribsskog kl. 15:15
Del

Mer nettmobbing. (Dette har ikke jeg skrevet)

mer nettmobbing 1 desember

http://krisssy.blogg.no/1480506517_ensomhet.html

PS.

Jeg har et tracking cookie-program, (som heter StatCounter), på bloggen, og der kan jeg se hvilke nettsteder, som sender trafikk, til johncons-blogg:

statcounter 1 desember
Erik Ribsskog kl. 13:26
Del

Gjør som russerne. Les johncons-blogg

gjør som russerne les johncons blogg
Erik Ribsskog kl. 12:59
Del
‹
›
Startsiden
Vis nettversjon

Om meg

Bildet mitt
Erik Ribsskog
Overhørte på Rimi Bjørndal, (jeg jobbet som butikksjef/leder i ti år, i mange forskjellige butikker), i 2003, at jeg var forfulgt av 'mafian', mm. Har etter dette ikke fått rettighetene mine, i mange saker. Blogger derfor om problemer med å få rettigheter, mm. Mine memoarer, (Min Bok 1-10), kan også finnes på johncons-blogg, (se: 'Etiketter'). Jeg blogger også om slektsforskning, (etter at min danskfødte mormor, som var etter adelige/kongelige, døde i 2009). Har også vært såvidt innom Høyre/Unge Høyre, i sin tid. Har også studert informasjonsbehandling/IT/Computing, (på NHI, HiO IU og University of Sunderland). Har også bakgrunn fra handel og kontor, (grunnkurs, økonomi med markedsføring og data). Er/var også i Heimevernet, (etter at jeg ble overført dit, etter førstegangstjeneste i infanteriet, (og en rep-øvelse i mob-hæren), i forbindelse med omorganiseringer, i Forsvaret, etter den kalde krigen). Blir også utsatt for mye nettmobbing, mm. johncons-blogg, (og mine memoarer og nettbutikk), er kjent fra TV-programmet Tweet4Tweet, i 2012, (selv om jeg måtte klage, for programmet var veldig useriøst/nedlatende, mm.).
Vis hele profilen min
Drevet av Blogger.