johncons

Nød- og rettighetsblogg.

mandag 9. oktober 2017

Og enda mer fra Facebook

knut sverre aase 50

PS.

Her er mer om dette:

knut sverre aase 51

PS 2.

Enda mer om dette:

knut sverre aase 52

PS 3.

Og enda mer om dette:

knut sverre aase 53

PS 4.

Og enda enda mer om dette:

knut sverre aase 54
Erik Ribsskog kl. 19:10
Del

Enda mer fra Facebook

sverre aase cecilie hyde 2
Erik Ribsskog kl. 17:38
Del

Mer fra Facebook

knut sverre aase 30
Erik Ribsskog kl. 16:48
Del

Folk vil ha det til, at jeg har så mange rare meninger, og at bloggen min, er så mystisk, osv. Og så er det min tidligere Bergeråsen-nabo Scott som tar av, og vil opprette militser, osv. Hm

hm scott tar av
Erik Ribsskog kl. 05:38
Del

Min fars stesønn Jan Snoghøj barberte brystkassa si, på begynnelsen av 80-tallet, (mener jeg å huske). Han sa ihvertfall, at han trodde, at damene likte best, menn som ikke hadde hår på brystet, (husker jeg). Dette sa han, mens min far, (som hadde masse hår på brystet), lå på verandaen, til Haldis, (like ved), var det vel. Noe sånt

fars stesønn jan snoghøj
Erik Ribsskog kl. 04:06
Del

Min fars stesønn Viggo sin sønn Simon, har fått seg kjæreste. Hun har jeg litt 'aksjer' i liksom, (vil jeg si), siden at Simon slo til meg, i trynet, (uten grunn), en julaften, (i Drammen), på midten av 90-tallet, (da han var liten)

simon fått seg kjæreste
Erik Ribsskog kl. 02:27
Del

Enda mer fra Facebook

knut sverre aase 20

PS.

Her er mer om dette:

knut sverre aase 21

PS 2.

Enda mer om dette:

knut sverre aase 23
Erik Ribsskog kl. 00:40
Del
‹
›
Startsiden
Vis nettversjon

Om meg

Bildet mitt
Erik Ribsskog
Overhørte på Rimi Bjørndal, (jeg jobbet som butikksjef/leder i ti år, i mange forskjellige butikker), i 2003, at jeg var forfulgt av 'mafian', mm. Har etter dette ikke fått rettighetene mine, i mange saker. Blogger derfor om problemer med å få rettigheter, mm. Mine memoarer, (Min Bok 1-10), kan også finnes på johncons-blogg, (se: 'Etiketter'). Jeg blogger også om slektsforskning, (etter at min danskfødte mormor, som var etter adelige/kongelige, døde i 2009). Har også vært såvidt innom Høyre/Unge Høyre, i sin tid. Har også studert informasjonsbehandling/IT/Computing, (på NHI, HiO IU og University of Sunderland). Har også bakgrunn fra handel og kontor, (grunnkurs, økonomi med markedsføring og data). Er/var også i Heimevernet, (etter at jeg ble overført dit, etter førstegangstjeneste i infanteriet, (og en rep-øvelse i mob-hæren), i forbindelse med omorganiseringer, i Forsvaret, etter den kalde krigen). Blir også utsatt for mye nettmobbing, mm. johncons-blogg, (og mine memoarer og nettbutikk), er kjent fra TV-programmet Tweet4Tweet, i 2012, (selv om jeg måtte klage, for programmet var veldig useriøst/nedlatende, mm.).
Vis hele profilen min
Drevet av Blogger.