johncons

Nød- og rettighetsblogg.

fredag 30. april 2021

Som jeg blogget om her om dagen, så er dette sønnen til min tidligere Sande videregående-klassekamerat Steinar Nielsen, (fra Tønsberg)

sønnen til steinar nielsen

https://www.vg.no/sport/kampsport/i/x30aBn/hamlet-med-spektakulaer-pfl-debut
Erik Ribsskog kl. 01:32
Del

Her tastet jeg inn: 'Liberal konservativ' rundt 2007. Og nå står det visst: 'Other' der. Jeg tror jeg hadde visst det, hvis min Facebook-konto hadde vært hacket. Her er det nok Mark Zuckerberg sine nerder, som har gjort noe skrulle-greier. Noe sånt

facebook åndsinger

https://www.facebook.com/erik.ribsskog/about_contact_and_basic_info
Erik Ribsskog kl. 00:51
Del
‹
›
Startsiden
Vis nettversjon

Om meg

Bildet mitt
Erik Ribsskog
Overhørte på Rimi Bjørndal, (jeg jobbet som butikksjef/leder i ti år, i mange forskjellige butikker), i 2003, at jeg var forfulgt av 'mafian', mm. Har etter dette ikke fått rettighetene mine, i mange saker. Blogger derfor om problemer med å få rettigheter, mm. Mine memoarer, (Min Bok 1-10), kan også finnes på johncons-blogg, (se: 'Etiketter'). Jeg blogger også om slektsforskning, (etter at min danskfødte mormor, som var etter adelige/kongelige, døde i 2009). Har også vært såvidt innom Høyre/Unge Høyre, i sin tid. Har også studert informasjonsbehandling/IT/Computing, (på NHI, HiO IU og University of Sunderland). Har også bakgrunn fra handel og kontor, (grunnkurs, økonomi med markedsføring og data). Er/var også i Heimevernet, (etter at jeg ble overført dit, etter førstegangstjeneste i infanteriet, (og en rep-øvelse i mob-hæren), i forbindelse med omorganiseringer, i Forsvaret, etter den kalde krigen). Blir også utsatt for mye nettmobbing, mm. johncons-blogg, (og mine memoarer og nettbutikk), er kjent fra TV-programmet Tweet4Tweet, i 2012, (selv om jeg måtte klage, for programmet var veldig useriøst/nedlatende, mm.).
Vis hele profilen min
Drevet av Blogger.